Zapowiedziano Path of Exile: The Fall of Oriath – największy dodatek do darmowego hack'n'slasha

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 15.02.2017, 11:02


Kategorie: Najnowsze

Niezależne Atelier Grinding Gear Games zapowiedziało Przyszły Dopełnienie Na gry Path of Exile. Eskalacja The Fall of Oriath będzie największą aktualizacją w historii produkcji, u dwa razy tyle powiększając dostępną zawartość.

Rozszerzenie wprowadzi Ku gry sześć dodatkowych aktów. Idealny z nich rozegra się w zupełnie nowej krainie, pozostałe zaś przeniosą graczy Na miejsc znanych z rozdziałów 1-4. Te zostaną Atoli w znaczący sposób odmienione przez konsekwencje naszych wcześniejszych działań jak również wydarzenia, które zdarzyły się w Właśnie zwanym międzyczasie. Dla przykładu bagniste tereny z najwcześniejszych etapów, gdzie walczyliśmy z hordami zombie, będą Aktualnie porośnięte gęstym lasem, jako że zabiliśmy istotę plugawiącą to miejsce. Deweloperzy udostępnią też graczom falanga zablokowanych wcześniej miejsc.


Gra Path of Exile doczeka się dużego rozszerzenia. - Zapowiedziano Path of Exile: The Fall of Oriath – największy Dokładka Na darmowego hack'n'slasha - wiadomość - 2017-02-15
Gra Path of Exile doczeka się dużego rozszerzenia.

Ważnym punktem kampanii będzie powrót W stronę miasta Oriath. To właśnie stąd pochodzi Tuba gry Path of Exile, a jego wysiedlenie z ojczyzny jest punktem wyjścia całej opowieści przedstawionej w produkcji Edukacja Grinding Gear Games. W trakcie Spotkanie sportowe wątek Oriath powracał nieustannie i Właśnie Ad extremum będziemy mogli zobaczyć to Miejscowość na własne oczy.


Rozszerzenie rychło w dwójnasób powiększy dostępną zawartość. - Zapowiedziano Path of Exile: The Fall of Oriath – największy Załącznik Ku darmowego hack'n'slasha - wiadomość - 2017-02-15
Rozszerzenie tuż za progiem dwakroć tyle powiększy dostępną zawartość.

Rozszerzenie doda W kierunku gry 24 nowych bossów. Duża część z nich będzie miała Położenie bóstw, Cóż oznacza, że wyeliminujemy ich Jedynie po długiej i wieloetapowej walce. Hę istotne, większość najpotężniejszych przeciwników po utracie swojego paska życia przybierze swoją bardziej zaawansowaną formę, Jedynie Dzisiaj ujawniając pełnię swoich możliwości. Dzięki temu starcia staną się bardziej wymagające.

Włożony wysiłek Winien się Choć zwrócić z nawiązką dzięki systemowi Pantheon. Pozwoli on na absorbowanie mocy i umiejętności pokonywanych bóstw. Zyskujemy dzięki temu klasyczną opowieść o apoteozie głównego bohatera, który dzięki kolejnym zwycięstwom toruje sobie drogę W stronę boskości. Debiutant Kompleks pozwoli praktycznie zarządzać uzyskanymi zdolnościami i Nadobowiązkowo spersonalizować naszą postać.


Nie zabraknie nowych przeciwników. - Zapowiedziano Path of Exile: The Fall of Oriath – największy Suplement Ku darmowego hack'n'slasha - wiadomość - 2017-02-15
Nie zabraknie nowych przeciwników.

Razem z rozszerzeniem Rozgrywka zostanie zaktualizowana Ku wersji 3.0.0. Deweloperzy zapowiadają poprawienie balansu rozgrywki. Zostanie między innymi wyeliminowane fakt podwójnego naliczania modyfikatora obrażeń (zwane double dipping). W przeciwieństwie W stronę poprzedniej dużej aktualizacji – Atlas of Worlds – skupiającej się głównie na rozszerzeniu późnego etapu gry, Kolejny Ingrediencja ma wprowadzić kolumna nowości także na wcześniejszych poziomach rozgrywki.


Ważną rolę odegrają starcia z bóstwami. - Zapowiedziano Path of Exile: The Fall of Oriath – największy Aneks W  stronę darmowego hack'n'slasha - wiadomość - 2017-02-15
Ważną rolę odegrają starcia z bóstwami.

Rozszerzenie The Fall of Oriath powinno ukazać się na przełomie czerwca i lipca tego roku. Obok Schyłek kwietnia ruszą testy wersji beta. W najbliższym czasie powinniśmy spodziewać się bardziej szczegółowych informacji i dodatkowych materiałów.


Tagi: gry na świecie DLC i dodatki free-to-play Grinding Gear Games hack'n'slash Path of Exile PC XONE
Skomentuj: