Wyniki głosowania w plebiscycie Gra roku 2016

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 15.02.2017, 11:02


Kategorie: Najnowsze

Zgodnie z tradycją, w ostatnim czasie przeprowadziliśmy głosowanie w plebiscycie Rozgrywka roku, w którym to Wy wybieracie najlepsze produkcje ostatnich dwunastu miesięcy. Możliwość oddawania swoich typów została zamknięta i poznaliśmy najlepsze produkcje 2016 roku a także te, na które najbardziej liczycie w bieżącym roku. Nim Chociaż przejdziemy W kierunku głównego dania, pragniemy poinformować, że obiecane siedmiodniowe Abonamenty Premium zostaną dziś przyznane wszystkim uczestnikom głosowania. Z kolei autorów najlepszych komentarzy wyłonimy – Według z postanowieniami w regulaminie – w ciągu najbliższych 14 dni.


Wyniki głosowania w plebiscycie Turniej roku 2016 - rycina #1

Gra roku 2016 według czytelników GRY-OnLine.pl:

I Pozycja – Uncharted 4: Rant Złodzieja (PS4)

Tytuł najlepszej produkcji 2016 przypadł Uncharted 4: Miedza Złodzieja autorstwa Nauka Naughty Dog. Na popularną przygodową grę akcji zagłosowało 33,6% osób.

Drugie Lokata przypadło strzelance Wyższe wykształcenie DICE Battlefield 1, która otrzymała 26,4% głosów.

Ostatnie Miejscowość na Podest zajął multiplayerowy FPS Overwatch of firmy Blizzard Entertainment, który zgarnął 20,8% głosów.

Najbardziej oczekiwana Metoda roku 2017 według czytelników GRY-OnLine.pl:

I Strefa – Mass Effect: Andromeda (PC/PS4/XOne)

Kategorie dodatkowe (głosowanie czytelników)

Wybór redakcji

Ciekawostki

TOP 10

Oprócz informacji o zwycięzcach, przygotowaliśmy także garść ciekawostek wyłowionych W trakcie głosowania. Bardzo Ogromnie o Obszar na Podwyższenie walczył Stary Doom, który przegrał z Overwatchem Zaledwie o 570 punktów. Strzelance Blizzarda udało się Pod żadnym pozorem Wszystkiego pokonać kolejną odsłonę słynnego FPS-a, Aliści także trafić W stronę pierwszej dziesiątki jako jedna z dwóch nowych marek – druga to wymagające RPG Darkest Dungeon. Wszystkie pozostałe projekty z Creme de la creme 10 to sequele. Listę najlepszych dziesięciu tytułów zamknął Deus Ex: Rozłam Ludzkości, na którego zagłosowało 7,2% osób.

Przegrani

Do największych przegranych plebiscytu należy zaliczyć bijatykę Street Fighter V. Przerób firmy Capcom cieszyła się znikomym zainteresowaniem i zagłosowały na nią Ale trzy osoby. W ogóle bijatyki zeszły w tym głosowaniu na dalszy plan. Bodaj największe nadchodzące premiery z tego gatunku – Tekken 7 i Injustice 2 – trafiły regulaminowo na 89. i 69. Położenie w rankingu najbardziej wyczekiwanych gier.

Pro Evolution Soccer 2017 również Wcale poradziło sobie Zanadto dobrze, gdyż zgarnęło Ledwo 0,6% głosów, Słucham Pod bokiem/nosem/ ręką 5,8% gry FIFA 17 Przystoi po prostu słabo.

Warto także wspomnieć, że ciesząca się ogromnym zainteresowaniem na Zachodzie The Legend of Zelda: Breath of the Wild, u nas Wykluczone wzbudza takiego szumu i zajęła Tylko 21. Pozycja w głosowaniu na najbardziej oczekiwaną grę 2017 roku. Dużo gorzej wypadły Shenmue III i Persona 5, które trafiły na Tylko Kres stawki.

Oprócz tego największy zeszłoroczny evergreen Ubisoftu – Watch Dogs 2 – zajął Zaledwie 12. miejsce, zgarniając 2,1% głosów.

Inne

Z głosowania dowiedzieliśmy się także, że producenci i wydawcy powinni nazywać swoje gry tytułami zaczynającymi się na „D”, gdyż aż pięć produkcji z pierwszej dziesiątki głosowania na Grę roku 2016 nosi nazwę rozpoczynającą się na tę literę.

Ponadto wiemy, że kochacie Wydanie RPG i Nadzwyczajnie liczycie na nowe marki. Skąd taki wniosek? Aż sześć najbardziej oczekiwanych Na skutek Was gier w 2017 roku to reprezentanci tego typu produkcji (Mass Effect: Andromeda, Mount & Blade II: Bannerlord, Elex, Kingdom Come: Deliverance, South Park: The Fractured Kajak Whole i Torment: Tides of Numenera), a w pierwszej dziesiątce najbardziej oczekiwanych gier jest pięć debiutujących IP (Horizon: Średniak Dawn, Elex, For Honor, Kingdom Come: Deliverance i Escape from Tarkov).

No i to Celem było na tyle. Dziękujemy wszystkim osobom W czasie udział w głosowaniu i liczymy na Was w przyszłym roku.


Tagi: gry na świecie ankiety i głosowania eventy GRYOnline.pl nagrody plebiscyty GRYOnline.pl
Skomentuj: