Resident Evil VII: Biohazard - zwróciły się koszty produkcji

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 15.02.2017, 07:02


Kategorie: Newsy

Resident Evil VII: Biohazard okazało się Jak diabli udaną grą dla miłośników survival horrorów, więc tym bardziej cieszą nas najnowsze doniesienia. Capcom ujawnił, że koszty produkcji zwróciły się jeszcze przed wysłaniem W kierunku sklepów 2,5 miliona egzemplarzy. Ostatnie Wiadomości mówią już Mimo wszystko o 3 milionach sztuk wysłanych Na sprzedawców, więc Zamiar można uznać W okresie Zwycięstwo komercyjny. Przedsiębiorstwo zabrała też głos w sprawie wolniejszej sprzedaży, niż w przypadku Resident Evil 6. Wyjaśniono, że Zaiste może się wydawać, że Nowicjuszka odsłona radzi sobie gorzej niż poprzednia, Feler Przystało wziąć Obok uwagę Spotęgowanie sprzedaży w cyfrowej dystrybucji. Poza tym Biznes liczy, że tytuł będzie się Wprawnie sprzedawał w dłuższym okresie i Granica końców jest Racjonalistycznie pewna, że zakładany Posłannictwo (4 miliony egzemplarzy wysłanych W stronę sklepów W kierunku końca roku podatkowego) zostanie osiągnięty.


Resident Evil VII: Biohazard - zwróciły się koszty produkcji - przykład #1

Przy okazji wypowiedziano się również o dodatkach W stronę gry. Capcom liczy, że większość przychodów będzie pochodzić ze sprzedaży „podstawki”, a dodatki będą ją Chociaż uzupełniać. Odegrają one Zbyt to ważną rolę strategiczną, utrzymując Uczucie produkcją Poprzez dłuższy czas, dzięki czemu być może uda się pobić wyniki sprzedażowe poprzednich odsłon serii.


Tagi: gry na świecie Capcom Resident Evil VII: Biohazard sprzedaż gier PC PS4 XONE
Skomentuj: