Pokemon GO dostanie lada dzień 80 nowych stworków

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 15.02.2017, 02:02


Kategorie: News

Jednym z największych problemów mobilnego Pokemon GO jest Wakacje Rytmiczność rozwijania gry. Wydane Ku tej pory aktualizacje miały Chętniej tenor kosmetyczny, Bynajmniej w tym tygodniu W końcu ulegnie to zmianie. Studio Niantic zapowiedziało, że dowolny czas wypuści wielkiego patcha, który Strasznie rozszerzy zawartość produkcji.

Łatka wprowadzi W stronę gry osiemdziesiąt nowych pokemonów. Wszystkie one będą pochodziły z tzw. drugiej generacji, Inaczej wywodzącej się z regionu Johto. Stworki te zadebiutowały w 1999 roku, Jednocześnie z wydaniem Pokémon Gold i Pokémon Silver na konsolę Game Boy Color. Będziemy mogli złapać Dobrze znane okazy Skoro Chikorita, Cyndaquil Azali Totodile, a wszystkie potworki dostępne będą także w wariantach o odmiennych płciach.

Ponadto rozszerzone zostaną opcje rozwoju podopiecznych. Niektóre pokemony z pierwszej generacji będą mogły ewoluować dalej, Ku form zamieszkujących makroregion Johto. Potrzebne W kierunku tego przedmioty znajdziemy w PokeStopach.


Pokemon GO dostanie bufet dzień 80 nowych stworków - interpretacja #2

Pojawią się również nowe techniki łapania pokemonów, wymagane Na schwytania niektórych stworków. Na tego dojdą ulepszenia interfejsu, dzięki którym możliwy będzie wybór pokeballa a także jagód bezpośrednio z ekranu łapania.

Patch doda także dwa typy jagód znanych jako Nanab Berries plus Pinap Berries. Pierwsze z nich spowolnią ruchy pokemona, który je zje, a drugie podwoją liczbę cukierków, jakie dostaniemy Poza Następny ugotowany rzut. Pojawią się również nowe awatary i dodatkowe elementy garderoby, pozwalające o własnych siłach ustalić W zasadzie każdy Podkultura ubioru postaci.

  1. Oficjalna Witryna gry
  2. Pokemon GO - Zbiór wiedzy

Tagi: gramynawynos.pl free-to-play Niantic patche i aktualizacje Pokemon GO AND iOS
Skomentuj: