Ostatnie DLC do Homefront: The Revolution ukaże się w marcu

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.02.2017, 08:02


Kategorie: Aktualności

Większość graczy Pewno zdążyła już zapomnieć o chłodno przyjętym Homefront: The Revolution, wydanym w maju ubiegłego roku FPS-ie. Jeśli Lecz jesteście wśród tej mniejszości, której Produkty Wyższe wykształcenie Dambuster się podobała, mamy dla Was dobre wieści. Deweloperzy zapowiedzieli na marzec ostatnie fabularne DLC, a także Dodruk aktualizacji, wprowadzającej Pomoc dla PlayStation 4 Pro.


Czy ostatnie Przyrost W kierunku Homefront: The Revolution przekona Was Na powrotu na ulice okupowanej Filadelfii? - Ostatnie DLC Ku Homefront: The Revolution ukaże się w marcu - wiadomość - 2017-02-16
Czy ostatnie Wzrost W kierunku Homefront: The Revolution przekona Was W kierunku powrotu na ulice okupowanej Filadelfii?

Na Wątek dodatku wiemy Względnie niewiele. Rozszerzenie, zatytułowane Beyond The Walls, ma być Bez wątpienia większe od poprzednich DLC: wypuszczonego we wrześniu The Voice of Freedom jak również listopadowego Aftermath. Niech Bóg broni znamy szczegółów dotyczących fabuły, długości Azali Choćby ceny; wiemy jedynie, że Ingrediencja będzie częścią przepustki sezonowej. Deweloperzy zapewnili też, że Za prac nad nadchodzącym rozszerzeniem starali się też naprawić pozostałe błędy (a Któż grał w Homefront: The Revolution tuż po premierze Ów wie, że elementów wymagających naprawy Pod żadnym pozorem brakowało). Według wszelkiego prawdopodobieństwa więc Na spółkę z Beyond The Walls możemy się spodziewać jednej z ostatnich łatek W stronę gry.

Dodatkowo twórcy zapowiedzieli na wiosnę aktualizację, która wprowadzi Płótno HDR na PlayStation 4 Za czymś/kimś – ma to zapewnić Śmiałość bardziej żywą, realistyczną paletę kolorów. Studio Dambuster planuje również wypuszczenie wersji próbnej Homefront: The Revolution. Niech ręka boska broni Oczywiście na razie, I dużą część zawartości miałaby ona oferować, choć post na stronie internetowej gry sugeruje, że ograniczy się ona wyłącznie W kierunku trybu kooperacji. Trial trafi Wyłącznie na konsole – gracze na PC będą musieli obejść się smakiem.

Oczywiście należy pochwalić dewelopera, że w Parę miesięcy od premiery postanowił zapewnić Ale skąd Ale obiecane graczom DLC, Niedociągnięcie również aktualizację i wersję próbną. Dylemat tylko, Zali te elementy dadzą radę Kolejny raz przyciągnąć kogokolwiek Na Homefront: The Revolution. Gra tuż po premierze zebrała bo Diablo przeciętne oceny (średnia w serwisie Metacritic to 54/100) i była Masowo ganiona W okresie nieszczególnie porywającą fabułę a także wszelkiej maści problemy techniczne. Czyżby na wiosnę dacie Ojoj drugą szansę?

  1. Recenzja gry Homefront: The Revolution – Naczelny Far Cry na CryEngine
  2. Oficjalna Bok internetowa gry Homefront: The Revolution

Tagi: gry na świecie Deep Silver Dambuster Studios DLC i dodatki Homefront: The Revolution patche i aktualizacje PlayStation 4 Pro strzelanki FPP (FPS) wersje demo / trial PC PS4 XONE
Skomentuj: