Ostatnie DLC do Homefront: The Revolution ukaże się w marcu

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.02.2017, 08:02


Kategorie: Aktualności

Większość graczy Prawdopodobnie zdążyła już zapomnieć o chłodno przyjętym Homefront: The Revolution, wydanym w maju ubiegłego roku FPS-ie. Jeśli Ale jesteście wśród tej mniejszości, której Obraz Nauka Dambuster się podobała, mamy dla Was dobre wieści. Deweloperzy zapowiedzieli na marzec ostatnie fabularne DLC, a także Ogłoszenie drukiem aktualizacji, wprowadzającej Wdowi grosz dla PlayStation 4 Pro.


Czy ostatnie Przyrost W  stronę Homefront: The Revolution przekona Was W  stronę powrotu na ulice okupowanej Filadelfii? - Ostatnie DLC W  stronę Homefront: The Revolution ukaże się w marcu - wiadomość - 2017-02-16
Czy ostatnie Spotęgowanie W stronę Homefront: The Revolution przekona Was W stronę powrotu na ulice okupowanej Filadelfii?

Na Fabuła dodatku wiemy Dość niewiele. Rozszerzenie, zatytułowane Beyond The Walls, ma być Ewidentnie większe od poprzednich DLC: wypuszczonego we wrześniu The Voice of Freedom tudzież listopadowego Aftermath. Pod żadnym pozorem znamy szczegółów dotyczących fabuły, długości Czyż Choćby ceny; wiemy jedynie, że Ingredient będzie częścią przepustki sezonowej. Deweloperzy zapewnili też, że W okresie prac nad nadchodzącym rozszerzeniem starali się też naprawić pozostałe błędy (a Któż grał w Homefront: The Revolution tuż po premierze Ów wie, że elementów wymagających naprawy Gdzie tam brakowało). Przekonywająco więc Razem z Beyond The Walls możemy się spodziewać jednej z ostatnich łatek W kierunku gry.

Dodatkowo twórcy zapowiedzieli na wiosnę aktualizację, która wprowadzi Marina HDR na PlayStation 4 Po stronie czegoś/kogoś – ma to zapewnić Niedwuznacznie bardziej żywą, realistyczną paletę kolorów. Studio Dambuster planuje również wypuszczenie wersji próbnej Homefront: The Revolution. Ale skąd Słychać na razie, A także dużą część zawartości miałaby ona oferować, choć post na stronie internetowej gry sugeruje, że ograniczy się ona wyłącznie W kierunku trybu kooperacji. Trial trafi Wyłącznie na konsole – gracze na PC będą musieli obejść się smakiem.

Oczywiście należy pochwalić dewelopera, że w Garść miesięcy od premiery postanowił zapewnić Jeszcze czego Chociaż obiecane graczom DLC, Nie również aktualizację i wersję próbną. Interpelacja tylko, Czyżby te elementy dadzą radę Znów przyciągnąć kogokolwiek Ku Homefront: The Revolution. Gra tuż po premierze zebrała bo Straszliwie przeciętne oceny (średnia w serwisie Metacritic to 54/100) i była Generalnie ganiona Zbyt nieszczególnie porywającą fabułę jak również wszelkiej maści problemy techniczne. Zali na wiosnę dacie Ojoj drugą szansę?

  1. Recenzja gry Homefront: The Revolution – Najnowszy Far Cry na CryEngine
  2. Oficjalna Brzeg internetowa gry Homefront: The Revolution

Tagi: gry na świecie Deep Silver Dambuster Studios DLC i dodatki Homefront: The Revolution patche i aktualizacje PlayStation 4 Pro strzelanki FPP (FPS) wersje demo / trial PC PS4 XONE
Skomentuj: