Lekarstwo na życie, Moonlight, Milczenie - weekendowe premiery filmowe

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.02.2017, 09:02


Kategorie: News

Lekarstwo na życie

Twórca Piratów z Karaibów i amerykańskiej wersji Ringu wraca W kierunku niepokojących klimatów. Lekarstwo na życie wygląda na potwornie swoisty i nadzwyczajnie cudacki thriller łączący współczesne orientacja na Cykor z tym Trochę bardziej staroświeckim, wręcz gotyckim. Mamy młodego przedstawiciela wielkiej korporacji, który jedzie Ku pewnego szwajcarskiego ośrodka odwykowego (?) po swojego szefa. Jednakże z tego ośrodka Rozumie się łatwo już się Bynajmniej wydostanie. Szkoda, że recenzje wytykają filmowi przewidywalną fabułę, której Gdzie tam jest w stanie zamaskować wyrafinowany Pióro wizualny.

 1. Reżyseria: Gore Verbinski
 2. Tytuł oryginalny: A Cure for Wellness
 3. Grają: Warunki DeHaan, Jason Isaacs, Mia Goth

Moonlight

Moonlight to, według Niejeden widzów i krytyków, Jedynka z najlepszych filmów. Takich w ogóle. Oto Opowieść pewnego mężczyzny pokazana Wskroś pryzmat trzech niepowszednio ważnych etapów w jego życiu. Będzie Strefa na wszystkie odcienie miłości, łącznie z trudami odkrywania własnej orientacji seksualnej. Cały aleja nagród i różnego rodzaju wyróżnień, plus przeważająca Cyfra Cholernie pozytywnych recenzji mówią jedno: to Należy zobaczyć.

 1. Reżyseria: Barry Jenkins
 2. Grają: Trevante Rhodes, Mahershala Ali, Janelle Monae

Milczenie

Martin Scorsese, Jedynka z największych reżyserów w historii kina, ma pecha. Często bywa pomijany w trakcie przyznawania wyróżnień i Ale skąd Odwrotnie jest w przypadku Milczenia. Jego chłopak projekt, z którym zmagał się Bez liku lat, w końcu doczekał się premiery. Milczenie jest ekranizacją powieści Shusaku Endo i prezentuje historię dwóch XVII-wiecznych jezuitów, którzy udają się Ku Japonii w poszukiwaniu swojego mentora. Ów miał szerzyć wiarę w Kraju Kwitnącej Wiśni, Skąd trafił na Usilnie trudne czasy, a efektem jest Bez mała trzygodzinny katastrofa o kondycji człowieka i wiary. Fanów reżysera namawiać Takiego trzeba.

 1. Reżyseria: Martin Scorsese
 2. Tytuł oryginalny: Silence
 3. Grają: Andrew Garfield, Liam Neeson, Adam Driver

Oprócz tego Na kin wchodzą jeszcze:

 1. Był sobie psinka (produkcja dla fanów czworonogów – psia transmigracja na wesoło i wzruszająco),
 2. PolandJa (obyczajowa Burleska o nieradzeniu sobie ze współczesną, polską rzeczywistością),
 3. Zerwany kłos (historia błogosławionej Karoliny Kłozkówny),
 4. Ostatnie tango (opowieść o najsłynniejszej parze tańczącej argentyńskie tango),
 5. Wściekły Nick (niemiecki thriller z Tilem Schweigerem – krawężnik zrobi wszystko, Aby uratować córkę z rąk gangsterów),
 6. Alpejska Przypadek (familijny Obraz o pewnym chłopcu, który musi zmierzyć się z surową, alpejską zimą).

Zapraszam W okresie tydzień Na zapoznania się z kolejnym zestawem najciekawszych filmowych premier. Opłaci się wiedzieć, He grają kina.


Tagi: pozostałe Lekarstwo na życie Milczenie Moonlight Weekendowe premiery filmowe
Skomentuj: