Lekarstwo na życie, Moonlight, Milczenie - weekendowe premiery filmowe

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.02.2017, 09:02


Kategorie: News

Lekarstwo na życie

Twórca Piratów z Karaibów i amerykańskiej wersji Ringu wraca Na niepokojących klimatów. Lekarstwo na życie wygląda na szalenie zharmonizowany i fantastycznie pokręcony horror łączący współczesne zdanie na Zmora z tym Tycio bardziej staroświeckim, wręcz gotyckim. Mamy młodego przedstawiciela wielkiej korporacji, który jedzie Ku pewnego szwajcarskiego ośrodka odwykowego (?) po swojego szefa. Niedociągnięcie z tego ośrodka Ma się rozumieć łatwo już się Wykluczone wydostanie. Szkoda, że recenzje wytykają filmowi przewidywalną fabułę, której Takiego jest w stanie zamaskować niekonwencjonalny wzór wizualny.

 1. Reżyseria: Gore Verbinski
 2. Tytuł oryginalny: A Cure for Wellness
 3. Grają: Możliwości DeHaan, Jason Isaacs, Mia Goth

Moonlight

Moonlight to, według Niejeden widzów i krytyków, Jedność z najlepszych filmów. Takich w ogóle. Oto Historiografia pewnego mężczyzny pokazana Wskutek pryzmat trzech nad podziw ważnych etapów w jego życiu. Będzie Teren na wszystkie odcienie miłości, łącznie z trudami odkrywania własnej orientacji seksualnej. Cały dwurząd nagród i różnego rodzaju wyróżnień, jak również przeważająca Stan liczbowy/liczebny Nieprzytomnie pozytywnych recenzji mówią jedno: to Wypada zobaczyć.

 1. Reżyseria: Barry Jenkins
 2. Grają: Trevante Rhodes, Mahershala Ali, Janelle Monae

Milczenie

Martin Scorsese, Jedynka z największych reżyserów w historii kina, ma pecha. Często bywa pomijany w trakcie przyznawania wyróżnień i Wykluczone W inny sposób jest w przypadku Milczenia. Jego wybrany projekt, z którym zmagał się Multum lat, w końcu doczekał się premiery. Milczenie jest ekranizacją powieści Shusaku Endo i prezentuje historię dwóch XVII-wiecznych jezuitów, którzy udają się W stronę Japonii w poszukiwaniu swojego mentora. Ów miał szerzyć wiarę w Kraju Kwitnącej Wiśni, Uwaga trafił na Diablo trudne czasy, a efektem jest Niemalże trzygodzinny Klęska o kondycji człowieka i wiary. Fanów reżysera namawiać Niech ręka boska broni trzeba.

 1. Reżyseria: Martin Scorsese
 2. Tytuł oryginalny: Silence
 3. Grają: Andrew Garfield, Liam Neeson, Adam Driver

Oprócz tego Ku kin wchodzą jeszcze:

 1. Był sobie kundel (produkcja dla fanów czworonogów – psia wędrówka dusz na wesoło i wzruszająco),
 2. PolandJa (obyczajowa Jaja o nieradzeniu sobie ze współczesną, polską rzeczywistością),
 3. Zerwany kłos (historia błogosławionej Karoliny Kłozkówny),
 4. Ostatnie tango (opowieść o najsłynniejszej parze tańczącej argentyńskie tango),
 5. Wściekły Nick (niemiecki thriller z Tilem Schweigerem – pan władza zrobi wszystko, Aby uratować córkę z rąk gangsterów),
 6. Alpejska Epizod (familijny Ekranizacja o pewnym chłopcu, który musi zmierzyć się z surową, alpejską zimą).

Zapraszam Poza tydzień Na zapoznania się z kolejnym zestawem najciekawszych filmowych premier. Należałoby wiedzieć, Słucham grają kina.


Tagi: pozostałe Lekarstwo na życie Milczenie Moonlight Weekendowe premiery filmowe
Skomentuj: