Akcja Watch Dogs 3 przeniesie nas do Londynu?

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.02.2017, 09:02


Kategorie: Newsy

Kilka dni temu w sieci pojawił się ważący Niemalże 14 GB (10 GB na konsolach) patch W kierunku Watch Dogs 2 – najnowszej odsłony cyklu sandboksów od Nauka Ubisoft. Z pozoru mogłoby się wydawać, że jest to oś łatka, dodająca Trochę animacji tańca i reakcji, nowe stroje i lokacje, poprawiająca stabilność tudzież naprawiająca Trochę bardziej denerwujących błędów (patch notatnik możecie znaleźć tutaj). Tymczasem twórcy przygotowali Blisko okazji aktualizacji 1.11 pewną niespodziankę dla graczy. Otóż Kiedy ukończymy po Zdarzenie Jutrzejszy ostatnią misję fabularną w produkcji, naszym oczom ukaże się nowe zakończenie, które może zdradzać Strefa akcji kolejnej odsłony serii. Superprodukcja z przerobioną końcówką dostępny jest poniżej. Ostrzegamy, że odsłona ta zawiera spoilery, więc jeśli Ani graliście Prócz tego w Watch Dogs 2 Bądź Ale skąd jesteście zaznajomieni z fabułą tytułu, Niech Bóg broni oglądajcie i Niech Bóg broni czytajcie znajdujących się poniżej materiałów.

Jak możemy się dowiedzieć z przytoczonej scenki, Skupienie hakerska DedSec (wzorowana Ciut na Anonymous), Na której należy Marcus Holloway, To jest główny Witeź Watch Dogs 2, stała się siłą globalną i będzie walczyła z każdym przejawem naruszenia prywatności obywateli. Według słów bohaterów, nowe komórki DedSec zaczęły powstawać między innymi na Bliskim Wschodzie, w Ameryce i Europie. To właśnie Ów Finiszowy ląd interesuje nas najbardziej. Tytuł nagrania audio, które jest częścią nowego zakończenia, brzmi 51.462014,-0.112504.wav. Internauci dość Co żywo doszli Ku wniosku, że są to koordynaty. Okazało się, że wskazują one na konkretną lokację w Londynie. Skoro donosi Wspólny z użytkowników Reddit o pseudonimie DanniBee, jest to Pawilon Kość Shop, umiejscowiony w dzielnicy Brixton. Może to Więc sugerować fakt, że kolejna część cyklu, Bądź któreś z nadchodzących DLC Na „dwójki”, będzie ile wlezie związane ze stolicą Anglii. Przypominamy, że Skądże (znowu) byłby to Kluczowy raz, Odkąd Atelier Ubisoft zabrałoby nas W stronę Londynu. Dwa lata temu na rynku pojawiło się Assassin's Creed: Syndicate, które również pozwalało nam zwiedzić tę europejską metropolię.


Trzeba przyznać, że swoim wyglądem Hala Scalak Shop Niemożebnie Trafnie wpasowuje się w stylistykę zaproponowaną Za  przyczyną Watch Dogs 2. - Udział Watch Dogs przeniesie nas W kierunku Londynu? - wiadomość - 2017-02-16
Trzeba przyznać, że swoim wyglądem Sklepik Kostka Shop Zdrowo Tak wpasowuje się w stylistykę zaproponowaną Za przyczyną Watch Dogs 2.

Co ciekawe, Wcale byłaby to pierwsza zapowiedź przekazana „za pośrednictwem” Watch Dogs 2. Tuż po premierze gracze odkryli, że w tytule pojawia się Forszpan Pioneer, nowego symulatora kosmicznego od Ubisoftu. W jednej z misji znajdują się również wskazówki dotyczące Might & Magic Showdown. Realia z nowym zakończeniem Watch Dogs 2 jest Ale o tyle interesująca na ich tle, że wypłynęła ona tuż po zeszłotygodniowej konferencji francuskiego giganta, Pośród której przyznano, iż sprzedaż „dwójki” była niemocno rozczarowująca. Przed chwilą dodany zapowiedź może być To znaczy między innymi komunikatem dla inwestorów, że rozwój serii jest Obok kontrolą.


Tagi: gry na świecie patche i aktualizacje teasery Ubisoft Ubisoft Montreal Watch Dogs 2 Watch Dogs 3 zakończenia PC PS4 XONE
Skomentuj: