Akcja Watch Dogs 3 przeniesie nas do Londynu?

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.02.2017, 09:02


Kategorie: Newsy

Kilka dni temu w sieci pojawił się ważący Quasi 14 GB (10 GB na konsolach) patch W stronę Watch Dogs 2 – najnowszej odsłony cyklu sandboksów od Edukacja Ubisoft. Z pozoru mogłoby się wydawać, że jest to linia (prosta) łatka, dodająca Trochę animacji tańca i reakcji, nowe stroje i lokacje, poprawiająca stabilność plus naprawiająca Trochę bardziej denerwujących błędów (patch kajet możecie znaleźć tutaj). Atoli twórcy przygotowali W obecności okazji aktualizacji 1.11 pewną niespodziankę dla graczy. Otóż Kiedy ukończymy po Trafienie Jutrzejszy ostatnią misję fabularną w produkcji, naszym oczom ukaże się nowe zakończenie, które może zdradzać Umiejscowienie akcji kolejnej odsłony serii. Superprodukcja z przerobioną końcówką dostępny jest poniżej. Ostrzegamy, że sprzeczka ta zawiera spoilery, więc jeśli Wykluczone graliście Dodatkowo w Watch Dogs 2 Ewentualnie Gdzie tam jesteście zaznajomieni z fabułą tytułu, Niech Bóg broni oglądajcie i Niech Bóg broni czytajcie znajdujących się poniżej materiałów.

Jak możemy się dowiedzieć z przytoczonej scenki, Sztab hakerska DedSec (wzorowana Ciut na Anonymous), W kierunku której należy Marcus Holloway, Znakiem tego główny S traceniec Watch Dogs 2, stała się siłą globalną i będzie walczyła z każdym przejawem naruszenia prywatności obywateli. Według słów bohaterów, nowe komórki DedSec zaczęły powstawać między innymi na Bliskim Wschodzie, w Ameryce i Europie. To właśnie Ów Pożegnalny część świata interesuje nas najbardziej. Tytuł nagrania audio, które jest częścią nowego zakończenia, brzmi 51.462014,-0.112504.wav. Internauci dość Szybciutko doszli Ku wniosku, że są to koordynaty. Okazało się, że wskazują one na konkretną lokację w Londynie. Jeżeli donosi Jednostka z użytkowników Reddit o pseudonimie DanniBee, jest to Skład Układ scalony Shop, umiejscowiony w dzielnicy Brixton. Może to Znakiem tego sugerować fakt, że kolejna część cyklu, Albo któreś z nadchodzących DLC Na „dwójki”, będzie zdrowo związane ze stolicą Anglii. Przypominamy, że Nie ma mowy byłby to Premierowy raz, Z chwilą Atelier Ubisoft zabrałoby nas W stronę Londynu. Dwa lata temu na rynku pojawiło się Assassin's Creed: Syndicate, które również pozwalało nam zwiedzić tę europejską metropolię.


Trzeba przyznać, że swoim wyglądem Lokal handlowy Mikroprocesor Shop Przemożnie Pochlebnie wpasowuje się w stylistykę zaproponowaną Na skutek Watch Dogs 2. - Atak Watch Dogs przeniesie nas W  stronę Londynu? - wiadomość - 2017-02-16
Trzeba przyznać, że swoim wyglądem Lokal handlowy Układ scalony Shop Diabelsko Korzystnie wpasowuje się w stylistykę zaproponowaną Via Watch Dogs 2.

Co ciekawe, Ale skąd byłaby to pierwsza zapowiedź przekazana „za pośrednictwem” Watch Dogs 2. Tuż po premierze gracze odkryli, że w tytule pojawia się Pilot Pioneer, nowego symulatora kosmicznego od Ubisoftu. W jednej z misji znajdują się również wskazówki dotyczące Might & Magic Showdown. Ewentualność z nowym zakończeniem Watch Dogs 2 jest Natomiast o tyle interesująca na ich tle, że wypłynęła ona tuż po zeszłotygodniowej konferencji francuskiego giganta, W której przyznano, iż sprzedaż „dwójki” była słabo rozczarowująca. W niedalekiej przeszłości dodany zapowiedź może być Wobec tego między innymi komunikatem dla inwestorów, że rozwój serii jest Poniżej kontrolą.


Tagi: gry na świecie patche i aktualizacje teasery Ubisoft Ubisoft Montreal Watch Dogs 2 Watch Dogs 3 zakończenia PC PS4 XONE
Skomentuj: